fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muža ležiaceho na ceste usmrtilo auto, bolo začaté trestné stíhanie (foto)

Vodička bola po nehode podrobená dychovej skúške na alkohol.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.11.2022 (Webnoviny.sk) – Tragická dopravná nehoda sa stala v nedeľu 20. novembra podvečer v obci Rimavské Brezovo v okrese Rimavská Sobota. Muža ležiaceho na ceste tu zrazilo auto.

Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, podľa doteraz vykonaného vyšetrovania vodička jazdiaca od Hnúšte na Rimavskú Sobotu zachytila na ceste ležiaceho chodca.

„Vodička bola po nehode podrobená dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. U nebohého chodca bude prípadná prítomnosť alkoholu zisťovaná pri pitve,” dodala polícia s tým, že v súvislosti s dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Vyšetrovanie prevzal odbor kriminálnej polície v Rimavskej Sobote. Do vyšetrovania boli pribratí znalci z odboru súdneho lekárstva, a tiež znalci z odboru cestnej dopravy. Podrobnosti a okolnosti, za ktorých k dopravnej nehode došlo, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Muža ležiaceho na ceste usmrtilo auto, bolo začaté trestné stíhanie (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií