Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na R1 za Trnavou sa prevrátil autobus, jeden jazdný pruh je neprejazdný (foto)

Diaľniční policajti na mieste zisťujú všetky okolnosti nehody a regulujú dopravu.

6.5.2024 (SITA.sk) – Na diaľnici R1 za Trnavou v smere na Nitru sa prevrátil autobus, ktorý ťahalo vozidlo odťahovej služby. Pri nehode sa nikto nezranil, jeden jazdný pruh je neprejazdný, na mieste sú policajti.

„Vozidlo odťahovej služby ťahalo autobus po diaľnici R1. Pri vchádzaní na R1 z pripájacieho pruhu z D1 mal vodič stratiť nad nákladom kontrolu a ten sa, z doposiaľ nezistených príčin, prevrátil na bok. Pri nehode sa, našťastie, nikto nezranil. Policajti podrobili vodiča odťahovej služby dychovej skúške, s negatívnym výsledkom,“ informovala o nehode trnavská polícia.

Diaľniční policajti na mieste zisťujú všetky okolnosti nehody a regulujú dopravu. Polícia vyzýva vodičov, aby pri prejazde týmto úsekom zvýšili opatrnosť a rešpektovali pokyny jej príslušníkov.

Viac k témam: Diaľnica, diaľnica R1, Dopravná nehoda, Nehoda autobusu
Zdroj: SITA.sk – Na R1 za Trnavou sa prevrátil autobus, jeden jazdný pruh je neprejazdný (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií