fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na škole v Novákoch útočil študent so sekerou, jedno dievča sekol do čela

Tínedžer zo školy ušiel.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.11.2022 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 3. novembra 10:28

Na Strednej odbornej škole v Novákoch behal študent so sekerou. Ako informuje portál noviny.sk, jedno dievča sekol do čela a zranil aj ďalšieho chlapca.

Tínedžer podľa informácií spomínaného portálu zo školy následne ušiel, ale policajti ho chytili. „Môžeme potvrdiť, že došlo k útoku medzi spolužiakmi,” informovala polícia na sociálnej sieti Facebook s tým, že študenti v starostlivosti postraumatického intervenčného tímu.

Polícia tiež uviedla, že zranenie ktoré napadnutá osoba utrpela našťastie nie je vážne. „Môžeme ubezpečiť verejnosť a rodičov, že polícia prijala adekvátne bezpečnostné opatrenia a nikomu nehrozí žiadne nebezpečenstvo,” dodali muži zákona.

Zdroj: Webnoviny.sk – Na škole v Novákoch útočil študent so sekerou, jedno dievča sekol do čela © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií