fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Slovensku pribudli dve nové úmrtia na COVID-19

Ministerstvo zdravotníctva dnes potvrdilo ďalšie dve obete, ktoré podľahli na ochorenie COVID-19. Celkovo na Slovensku evidujeme už 43 obetí.

Máte tip? napíšte nám mailom

67-ročná pacientka

V jednom prípade išlo o 67-ročnú pacientku, ktorú hospitalizovali v Univerzitnej nemocnici Bratislava, kde zomrela 17. septembra.

 

87-ročná pacientka

Druhou obeťou bola 87-ročná pacientka. Tá bola hospitalizovaná v Nemocnici s poliklinikou Michalovce, kde zomrela 23. septembra. Pitva a laboratórne ďalšie vyšetrenia potvrdili ochorenia COVID-19.

V nemocniciach je k dnešnému dňu hospitalizovaných 160 pacientov, potvrdené ochorenie COVID-19 má 125 z nich. Na JIS je 12 osôb, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 12 pacientov.
Celkový počet pozitívne testovaných ľudí v našej krajine doteraz je 8048, od začiatku vypuknutia ochorenia sa u nás urobilo 433848 laboratórnych testov. Počet potvrdených úmrtí v súvislosti s ochorením COVID-19 je 43. Aktívnych prípadov ochorenia je na Slovensku aktuálne 3971.
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií