Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najprv LIDL teraz TESCO. Opäť zázračné banány!

Pracovník predajne TESCO objavil veľmi zaujímavé banány. Tieto banány mali v skutočnosti hodnotu milión libier. V prepravkách banánov našiel päť jedno kilových vrecúšok s kokaínom. Tento zázračný objav sa stal v meste Wokingham, Bershire.

Väčšina Tesco banánov pochádza z Kostariky, ktorá je notoricky známa pre pašovanie drog. Minulého roku tam úrady zastavili dodávky kokaínu v objeme viac ako 25 ton!

banány kokain

Mladí muž si všimol pri vybaľovaní banánov škatuľu s červenou páskou, a rozhodol sa, že ju bližšie preskúma. Po otvorení krabice bol pochopiteľne v šoku. Okamžite skontaktoval vedúcich a tí zavolali políciu.

Mladík na koniec dodal: „Je strašné pomyslieť na to, čo by sa stalo ak by sa ten kokaín dostal medzi ľudí.“

Nie je to prvý krát, čo sa niečo také stalo. V apríli tohto roku sa našli banány s takmer 80 kilami kokaínu, ktoré objavili zamestnanci predajne LIDL vo Francúzku. Neviem prečo si tak obľúbili banány, ale môžno práve kvôli ich zdraviu prospešným účinkom, o ktorých si môžete viac prečítať [button_link size=“medium“ src=“http://klocher.cz/ake-ucinky-ma-banan/“]TU[/button_link].

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií