fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nenoste kráľovnej sendviče s marmeládou, vyzývajú smútiacich ľudí (video)

Kráľovná Alžbeta II. sa v minulosti vtipne prirovnala k animovanému medveďovi Paddingtonovi a povedala, že sendviče s marmeládou si odkladá do kabelky „na neskôr“.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.9.2022 (Webnoviny.sk) – Pracovníci zodpovední za údržbu parku pred Buckinghamským palácom v Londýne vyzvali návštevníkov, aby v ňom nenechávali sendviče s marmeládou ako poctu zosnulej kráľovnej Alžbete II. Argumentovali tým, že to má „negatívny vplyv na divokú prírodu v parku“.

Viac o téme: Úmrtie kráľovnej Alžbety II.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II. (fotografie)

Niektorí smútiaci nechali občerstvenie spolu s kvetinovými poctami v Buckinghamskom paláci a susednom Green Parku. Sendviče sú odkazom na komediálny náčrt s kráľovnou a animovaným medveďom Paddingtonom, ktorý bol natočený k platinovému jubileu zosnulej panovníčky začiatkom tohto roka. Vo videu vtedy kráľovná vtipne povedala, že je ako medveď Paddington a sendviče s marmeládou si odkladá do kabelky „na neskôr“.

Viac k témam: Buckinghamský palác, Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II.
Zdroj: Webnoviny.sk – Nenoste kráľovnej sendviče s marmeládou, vyzývajú smútiacich ľudí (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií