fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SaS nie je konštruktívnou opozíciou, jej cieľom je rozbitie vlády a pomsta Matovičovi, vyhlásil Šipoš (video)

Za ich cieľ považuje rozbitie vlády, pomstu Igorovi Matovičovi a predčasné voľby.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.10.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Sloboda a solidarita (SaS) nie je konštruktívnou opozíciou, ich cieľom je rozbitie vlády, pomsta Igorovi Matovičovi a predčasné voľby. Na tlačovom brífingu to povedal predseda poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš. Podľa Šipoša strana SaS nechce pomôcť dôchodcom, firmám či samosprávam, ich cieľom je politikárčenie.

Dodal, že ich mrzí, že SaS je schopná si niekoľko dní vybavovať osobné účty s Igorom Matovičom, no nechce spolupracovať pri relevantných zákonoch. Občanov a firmy si podľa neho berú za rukojemníkov.

Poslanec tiež vyzval SaS, aby prestala kolaborovať s mafiou a extrémistami a aspoň v časoch energetickej krízy odložili osobnú zášť a túžbu po pomste. OĽaNO je podľa Šipoša pripravené profesionálne rokovať a hľadať kompromisy. SaS sa podľa neho pripojila k Smeru-SD, Hlasu-SD a extrémistom a zablokovali prijatie štrnástych dôchodkov i pomoci pre tých, ktorí sú ohrození vysokými cenami energií.

Zdroj: Webnoviny.sk – SaS nie je konštruktívnou opozíciou, jej cieľom je rozbitie vlády a pomsta Matovičovi, vyhlásil Šipoš (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií