fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Blog: Novodobé Femme fatale

Máte tip? napíšte nám mailom

Muži a ženy si niekedy naozaj nemajú, čo vyčítať. Sama som vyrástla z otrepaných fráz typu: vy, ženy ste naozaj komplikované alebo všetci muži sú rovnakí. Bla bla.  Niekedy však chytíte život za pačesy a chcete si to overiť na vlastnej koži.

Mať milenku je niečo, ako sa hrať hru na skrývačku.

1. Buď vás niekto nájde a celá hra skončí.
2. Budete sa dobre schovávať (aj keď je viac než logické, že sa dlho schovávať nemôžete, každá hra raz musí skončiť).
3. Dobrovoľne sa vzdáte s tým, že vás táto hra nudí.
4. Vzdáte sa s tým, že jednoducho máte strach sa schovať a čakať.

Keby som bola v situácií muža, ktorý má milenku, s ktorou spáva, a ženu, s ktorou má budúcnosť, vlastne by mi bolo dobre. Veď muži predsa po nociach neanalyzujú, neplačú a vôbec nerozmýšľajú do detailov, o čo tu ide. Mať ženu, ktorá operie, navarí, postará sa o domácnosť a ženu, s ktorou to dobre ,,klape” v posteli, je sen nejedného chlapa.

Obráťme karty. Byť milenkou – neoficiálnou ženou, pred ktorou je muž mlčanlivý gentleman, chce odvahu. Môžete byť aj najväčšia moralistka a zapovedať sa, že toto sa vám nikdy nemôže stať, nie ste predsa nejaká hlúpa štetka. Keď do toho spadnete, aj to záchranné lano je veľmi ďaleko – ak sa ho vôbec chcete chytiť. Nech je vám akokoľvek ľúto ženy, ktorá je vašou sokyňou, chcete byť šťastná na úkor inej. Aj keď vás to emočne zničí, pošliape a zruinuje.

Prečítajte si tiež:
Takto vyzerá 9-mesačný vývoj v tele matky, ktorým si prešiel každý jeden z nás. Video upútalo viac ako 11 miliónov ľudí

Nech som googlila o sto šesť, aj bez definície slova ,,milenka” som vedela, že tá ženská sa má omnoho lepšie než oficiálna, papierová či v okruhu rodiny a blízkych známa manželka. Drahé auto, hodinky, prstene, darčeky… áno, áno takto sa kupuje mlčanlivosť.

nevera

Je to zvláštne ako veľa muži riskujú len kvôli vlastnému potešeniu.

Jednoducho to muži potrebujú. Nájsť si obyčajné, no svojím zmyslom zvodné a príťažlivé dievča, s ktorým majú istotu, že sa nezaľúbi (koniec koncov veď sú ženatí). Nechcem byť neohľaduplná len k mužom. Pravdaže sú aj ženy, ktoré to ťahajú s dvomi.

Nech je to už akokoľvek, svoje postavenie v tom trojuholníku má každý. Či už single milenka, ktorá sa tvári, že ona nikomu neubližuje, veď je slobodná. Ženatý muž, ktorý vlastne vie, čo chce, no najviac to získava práve s milenkou. (A to je veru nemorálne…)


Nina zistila, že je najhoršie zviera v galaxií. Ešte horšie je zistenie, keď dotyčná sokyňa práve prešla okolo nej a Nina si uvedomila, že tá žena má dokonalú postavu, krásny úsmev a nádherné dlhé vlasy. Do frasa! Dokola si opakovala: ,,To, čo nechceš, aby sa ti v živote stalo, nerob inej”. Vedela, že všetko zlo sa raz v živote vráti, vedela to.
,,Práve som stretla tvoju drahú.”
,,Je to možné, mala ísť na jogu.”
Aj keď nikdy nežiadala viac než byť s ním, žiada príliš. Ju nepotrebuje umlčať drahými ,,vecičkami”, ona to nepotrebuje. Jediné, čo by chcela mať, nemôže. Lebo to, čo chce… už niekoho má.

Prečítajte si tiež:
Rekord v hre Super Mario prekonaný! Rýchlejší bol už iba stroj!

Takže je vlastne jedno, či ste femme fatale či nejaká obyčajná žena, ktorá má svoju hrdosť. Z tej našej ženskej strany ide vážne o lásku, pocit istoty, spomienky zo vzrušujúcich a spoločných chvíľ či zážitkov.

Každá žena potrebuje muža. A naozaj každá žena potrebuje cítiť jeho prítomnosť. A do tretice naozaj aj každá žena chce byť JEDINÁ, MILOVANÁ… Ak to neviete ponúknuť jednej, nesnažte sa to ponúknuť dvom. Nikdy neviete, ktorá sa viac pomstí. 🙂

Ak aj ty tráviš na FB dlhé chvíle nájdeš ma na – https://www.facebook.com/Ann-blog-1552972844914243/ 😉

Foto: www.youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií