fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pád lietadla do Karibského mora zrejme neprežilo šesť ľudí, na palube mal byť aj nemecký magnát

Lietadlo zmizlo z radarov v piatok podvečer.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.10.2022 (Webnoviny.sk) – Šesť ľudí pravdepodobne zomrelo pri zrútení sa malého lietadla do Karibského mora pri Kostarike. Medzi ľuďmi na palube bol údajne nemecký magnát Rainer Schaller, ktorý vlastí medzinárodnú sieť fitness prevádzok vrátane Gold’s Gym a McFit.

Kostarický minister bezpečnosti Jorge Torres uviedol, že pravdepodobne všetci piati pasažieri boli nemeckí občania. Pilot stroja bol Švajčiar.

Kostarické úrady informovali, že v sobotu našli vo vode časti dvojmotorového lietadla. Na mieste, ktoré sa nachádza zhruba 28 kilometrov od letiska Limón, podľa námestníka zmieneného ministra Martína Ariasa nenašli zatiaľ žiadne telá.

Lietadlo talianskej výroby Piaggio P180 Avanti sa stratilo z radarov v piatok podvečer, keď smerovalo do Limónu. Podľa Torresa letelo z Mexika.

Viac k témam: Pád lietadla, Tragická nehoda, Úmrtia
Zdroj: Webnoviny.sk – Pád lietadla do Karibského mora zrejme neprežilo šesť ľudí, na palube mal byť aj nemecký magnát © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií