fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Peter Sagan má koronavírus

Máte tip? napíšte nám mailom

Peter a Juraj Sagan majú koronavírus. Ochorenie potvrdili aj ich kolegovi Erikovi Baškovi. Pred odletom z tréningového kempu 29. januára na Kanárskych ostrovoch podstúpili PCR test, ktorý im vyšiel pozitívny. Momentálne sú v karanténe a podľa ich slov sa cítia dobre.

,,Už pár týždňov trénujeme s bratom Jurajom a naším tímovým kolegom Erikom Baškom v Gran Canarii. 29. januára sme si nechali v miestnom laboratóriu urobiť PCR test, aby sme mohli letieť späť domov. Bohužiaľ, výsledky neboli také, v aké by sme dúfali, a všetci traja sme mali pozitívny test na Covid-19. Všetci sa cítime dobre, ale samozrejme, od toho dňa sme zostali v karanténe. Od chvíle, keď sme dostali pozitívne výsledky testov, mali sme celú podporu tímu a rád by som sa za to poďakoval nášmu manažérovi Ralphovi Denkovi a nášmu lekárskemu oddeleniu. Aj keď sme tisíce kilometrov ďaleko a v izolácii, vždy sme mali pocit, akoby sme boli priamo pri nich. Sme pod nepretržitým dohľadom a zostaneme tu tak dlho, ako to bude potrebné. Dúfajme, že naše ďalšie výsledky testov budú negatívne, aby sme mohli čo najskôr pokračovať v bežnom tréningovom rozvrhu,“ informoval Sagan na sociálnej sieti.

Prečítajte si tiež:
COVID-19: Pribudlo 22 úmrtí a takmer 2-tisíc nových prípadov
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií