Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pod auto niekto vložil výbušninu, silná explózia poškodila aj fasádu budovy (foto)

Výbuch nastal v nedeľu 2. júla v ranných hodinách v blízkosti bytového domu v Ružinove. 

3.7.2023 (SITA.sk) – Neznámy páchateľ v bratislavskom Ružinove vložil pod auto výbušninu, výbuch poškodil aj fasádu budovy. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, výbuch nastal v nedeľu 2. júla v ranných hodinách v blízkosti bytového domu.

Podľa polície neznámy páchateľ pristúpil k vozidlu Mercedes a vložil pod jeho prednú časť doposiaľ nezistenú výbušninu. Po jej aktivácii ušiel a výbušnina explodovala.

Explózia spôsobila požiar a roztrieštenie prednej časti auta na viaceré úlomky. Tie poškodili fasádu priľahlého bytového domu, okno a dvere na kancelárskych priestoroch, ako aj vedľa odstavené vozidlo Volkswagen. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin všeobecného ohrozenia a prečin poškodzovania cudzej veci.

Viac k témam: Krimi, Výbuch auta, Výbušnina
Zdroj: SITA.sk – Pod auto niekto vložil výbušninu, silná explózia poškodila aj fasádu budovy (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií