fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia spolu s vojenskou políciou plánuje 17. novembra rozpustiť protesty

Minister vnútra Roman Mikulec informoval, že polícia plánuje rozpustiť plánovaný protest, ktorý sa má uskutočniť 17. novembra.

Máte tip? napíšte nám mailom

V nedeľu minister vnútra v politickej relácii Na Telo informoval, že polícia chce rozpustiť protesty, ktoré sú naplánované na utorok 17. novembra, kedy sa na Slovensku pripomína Deň boja za slobodu a demokraciu.

Minister vnútra tiež povedal, že polícia použije všetky zákonné prostriedky a pravdepodobne zapojí aj vojenskú políciu, ktorá má lepšie vybavenie na prítomnosť ľudí, ktorí sa prídu iba pobiť.

Roman Mikulec pripomenul aj to, že kým si Slovensko bude pripomínať 17. novembra ako Deň boja za slobodu a demokraciu, extrémisti z ĽSNS, Ultras Slovana, Smer či Andrej Danko budú protestovať v uliciach proti vláde.

Peter Pellegrini vyzval ľudí k tichému protestu. Požiadal ľudí, aby si zapálili v oknách sviečky na znak politického nesúhlasu.

protest polícia
zdroj: facebook
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj markiza
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií