fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia začala trestné stíhanie v prípade zosnulého novorodenca v hniezde záchrany

Podľa portálu noviny.sk bol novorodenec v hniezde záchrany niekoľko dní.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.4.2022 (Webnoviny.sk) – Polícia začala stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia v súvislosti s nálezom mŕtveho novorodenca v inkubátore hniezda záchrany v nemocnici na Limbovej ulici v Bratislave.

„Prípadom sa od začiatku intenzívne zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava III, ktorí vo veci vykonávajú všetky potrebné procesné úkony,” uviedla bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková s tým, že s prihliadnutím na citlivosť prípadu nie je možné aktuálne poskytnúť ďalšie informácie.

Podľa portálu noviny.sk novorodenec bol v hniezde záchrany niekoľko dní. „Chlapčeka si pravdepodobne nevšimol nikto, pretože podľa viacerých zdrojov TV Joj zlyhala na hniezde záchrany signalizácia. Ide o zariadenie, ktoré má personálu hlásiť každý pohyb v inkubátore. Dokonca je miestnosť vybavená aj monitorovaciou kamerou. Údajne v tom čase nič z toho nefungovalo,” uviedol portál noviny.sk.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Batoľa, Hniezdo záchrany, Úmrtie dieťaťa
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia začala trestné stíhanie v prípade zosnulého novorodenca v hniezde záchrany © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií