fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mikulec žiada politických partnerov aj oponentov, aby prestali zavádzať verejnosť o činnosti polície

Všetky zložky v rezorte vnútra sú podľa Romana Mikulca slobodné vo výkone svojej práce.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.5.2022 (Webnoviny.sk) – Minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) žiada politických partnerov ako aj oponentov, aby prestali zavádzať verejnosť o činnosti orgánov činných v trestnom konaní.

Na sociálnej sieti tak reagoval na medializované dohady o údajnej veľkej zaisťovacej akcii polície zameranej na príslušníkov policajnej inšpekcie, sudcov alebo prokurátorov. Zároveň minister vyhlásil, že policajný prezident Štefan Hamran má jeho dôveru.

„Už včera (nedeľa 15. mája, pozn. SITA) som razantne odmietol spochybňovanie vyšetrovacích procesov a policajných zložiek z úst dvoch politikov v diskusnej relácii,” povedal minister. Doplnil, že všetky zložky v rezorte vnútra sú slobodné vo výkone svojej práce.

Viac k témam: Minister vnútra SR, Prezident Policajného zboru SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Mikulec žiada politických partnerov aj oponentov, aby prestali zavádzať verejnosť o činnosti polície © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií