fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia zistila nové skutočnosti v prípade mŕtvej študentky na bratislavskom internáte

Vyšetrovanie smrti 21-ročnej ženy na internátoch si prevzala krajská polícia.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.6.2022 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovanie smrti 21-ročnej ženy, ktorú našli 3. júna na vysokoškolských internátoch v Bratislave, si prevzala krajská polícia.

Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, prípadom sa spočiatku zaoberali policajti Okresného riaditeľstva v Bratislave III. „V stredu 8. júna si vyšetrovanie predmetnej veci prevzali z dôvodu zistenia nových skutočností policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave,” uviedol Szeiff.

Policajti upozorňujú, že s prihliadnutím na úkony súvisiace s objasnením skutku a aby neprišlo k ohrozeniu vyšetrovania resp. jeho zmareniu, akékoľvek bližšie informácie nie je možné v súčasnosti poskytnúť. „Akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní, o prípade budeme informovať,” uzavrel policajný hovorca.

Viac k témam: Krimi
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia zistila nové skutočnosti v prípade mŕtvej študentky na bratislavskom internáte © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií