fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

PREMIÉRA!: The Now spieva o tom, aký je človek naivný!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kapela The Now z malého východoslovenského mesta Snina sa niekoľko mesiacov po vydaní prvého albumu „Nikdy nie si sám“ opäť zatvorila do štúdia, a začala pracovať na svojom druhom štúdiovom albume. Skupina založená v roku 2008, pôvodne ako punk-rocková formácia, prešla počas fungovania nielen personálnymi zmenami, ale aj zmenou štýlu.

Na novom albume začali členovia kapely pracovať v novembri minulého roka, v spolupráci so známym gitaristom a producentom Jimim Cimbalom. Ako prvá zazrela svetlo sveta skladba „Nepoznám“, ktorá dostala aj vizuálnu podobu . Na nej spolupracoval režisér Laco Rychtarik. Tak ako skladba, tak aj videoklip sa dočkal pozitívnych ohlasov. To však zo strany The Now nie je všetko.

Práve dnes kapela The Now zverejnila ďalšiu skladbu „Naivný“, v podobe lyrics videa. Skladba pojednáva o človeku, ktorý si neverí a v mnohých veciach zvádza zápas samého so sebou.  Po uvedomení si svojich chýb sa spolieha a prosí o pomoc niekoho iného. Donekonečna sa však takto naivne fungovať nedá.

Po zverejnení tohto songu, kapela pripravuje pre svojich fanúšikov prekvapenia a tiež v najbližších dňoch zverejní dátum vydania albumu.

Prečítajte si tiež:
"Kotleba je starý nácek!" Rapuje Strapo spolu s Kalim, Majselfom a Petrom Pannom.

The Now – Naivný

 

 

Foto a text: The Now

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií