Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezentujú svoje subjektívne názory a pocity, reagoval Žilinka na otvorený list 11 prokurátorov

Maroš Žilinka nepovažuje za dôstojné viesť s kolegami názorovú polemiku prostredníctvom médií.

22.4.2024 (SITA.sk) –
Generálny prokurátor Maroš Žilinka na sociálnej sieti Facebook reagoval na otvorený list prokurátorov. Píše, že názor 11 prokurátorov, z 28 v minulosti pôsobiacich na Úrade špeciálnej prokuratúry (ÚŠP), vzal na vedomie. Žilinka tvrdí, že prokurátori prezentujú svoje subjektívne názory a pocity.

„Nepovažujem za dôstojné viesť s kolegami názorovú polemiku prostredníctvom médií. Vnímam ho ako pokračovanie v konfrontačnom spôsobe komunikácie z ich strany, samozrejme, prostredníctvom médií. Tým, že ani len nevyčkali na moju reakciu len potvrdili, že im vlastne nešlo o nič iné, ako o útok prostredníctvom médií. Snahu o seriózny dialóg a konštruktívnu diskusiu si totiž predstavujem obsahovo, ako aj formálne úplne inak,“ uviedol Žilinka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Generálny prokurátor SR, Paragraf 363 Trestného poriadku
Zdroj: SITA.sk – Prezentujú svoje subjektívne názory a pocity, reagoval Žilinka na otvorený list 11 prokurátorov © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií