fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezidentka Čaputová sa vyjadrila k výsledkom volieb aj k dôležitému odkazu

Prezidentka za dôležitý odkaz považuje, že si občania zvolili skúsených a demokratických kandidátov a vo väčšine odmietli populizmus i extrémizmus.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.10.2022 (Webnoviny.sk) – Voľby ukázali, že ľudia chápu dôležitosť úlohy samospráv, vo väčšine prípadov potvrdili vo funkciách práve tých, ktorí ich previedli krízami uplynulých rokov a znova im vyjadrili dôveru. Napísala prezidentka SR Zuzana Čaputová na sociálnej sieti.

Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku

Za dôležitý odkaz prezidentka považuje, že si občania zvolili skúsených a demokratických kandidátov a vo väčšine odmietli populizmus i extrémizmus.

„Gratulujem novozvoleným županom a županke, primátorkám a primátorom, starostkám a starostom, poslankyniam a poslancom krajských, mestských a miestnych samospráv,” uviedla Čaputová. Taktiež poďakovala všetkým tým, ktorí využili svoje volebné právo a postarali sa o slušnú volebnú účasť.

„Samosprávy majú v rukách veľa oblastí, ktorými zlepšujú každodennú kvalitu nášho života. Držím im palce, aby tieto a ďalšie výzvy, ktoré na nich v náročných časoch čakajú, zvládli čo najlepšie a naplnili očakávania občanov,” uzavrela prezidentka.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 (fotografie)

Viac k témam: Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezidentka Čaputová sa vyjadrila k výsledkom volieb aj k dôležitému odkazu © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Fico si chce referendom zabezpečiť beztrestnosť, podľa Hegera je to kampaň za štátne peniaze
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií