fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Radšej koniec s hrôzou ako hrôza bez konca, okomentoval Krajniak situáciu v koalícii

Či sa už hnutie OĽaNO a strana SaS dohodnú alebo nedohodnú, “psou povinnosťou” je podľa Milana Krajniaka vyriešiť deväť dôležitých segmentov.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.8.2022 (Webnoviny.sk) – Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme Rodina) sa k sporu medzi hnutím OĽaNO a stranou Sloboda a Solidarita (SaS) nechce vyjadrovať. Podľa jeho slov sa tieto strany musia najprv dohodnúť a až potom sa k vzniknutej skutočnosti vyjadrí hnutie Sme Rodina.

Viac o téme: Koaličná kríza

Minister však na tlačovom brífingu po zasadnutí vlády dodal, že najlepšie by bolo, keby pokračovali v štvorkoalícii, avšak, “radšej koniec s hrôzou ako hrôza bez konca”. Či sa už hnutie OĽaNO a strana SaS dohodnú alebo nedohodnú, “psou povinnosťou” je podľa Krajniaka vyriešiť deväť dôležitých segmentov.

„Musíme prijať veľmi tvrdé a neštandardné opatrenia na ochranu domácnosti a zamestnávateľov pred tým, čo sa na nás rúti. Verím, že do piatku sa situácia natoľko vyrieši, aby sme mohli tieto kroky urobiť,“ uviedol Krajniak.

Viac k témam: Koaličná kríza, Minister práce sociálnych vecí a rodiny SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Radšej koniec s hrôzou ako hrôza bez konca, okomentoval Krajniak situáciu v koalícii © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Firmy čaká honba za úsporami. Dá sa ušetriť v IT? Päť rád od odborníka Solitea
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií