fbpx
Chystá sa nový remake legendárneho hororu Halloween. Pozrite si prvý trailer

Chystá sa nový remake legendárneho hororu Halloween. Pozrite si prvý trailer

Kultový horor Halloween sa vracia v novom remake-u…

I keď november a Halloween je ešte relatívne ďaleko, môžeme sa naň naladiť vďaka prvému traileru k remake-u kultového hororu z konca sedemdesiatych rokov minulého storočia. V ňom si hlavnú rolu zahrá Jamie Lee Curtis, ktorej postava menom  Laurie Strode dokázala premôcť besniaceho vraha.

Pôvodná hororová snímka sa končí tým, že vrah Michael Myers skončí za mrežami, novinka začína tým, že sa mu v väzenia podarilo utiecť. Laurie to však neberie ako zlú správu, pretože na tento moment už v skutočnosti čaká dlhých 40 rokov. “Viete, že sa každú noc modlím, aby utiekol?” tvrdí v uputávke a hneď dodáva: “aby som ho mohla zabiť.”

Pozrite si trailer hororu, ktorý sa do kín dostane už túto jeseň.

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Halloween sa blíži, a tak ti na inšpiráciu prinášame výber tých najkreatívnejších masiek
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.