fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ariana Grande aj Alisha Marie: výročný Rewind zverejnil najsledovanejších umelcov a youtuberov

Máte tip? napíšte nám mailom

Sociálna sieť YouTube zverejnila okrem svojich nasledovanejších videí za rok 2018 aj rebríček najviac sledovaných youtuberov a umelcov.

Poďme sa najskôr pozrieť na uznávaných umelcov. Koho by ste tipovali v top trojke?

#1 21 Savage

Hviezdny rebríček otvára americký rapper s umeleckým menom 21 Savage, ktorého si za uplynulý rok pozrelo viac ako 802 miliónov ľudí. Medzi jeho najpočúvanejšiu skladbu sa zaradila Ric Flair Dip so 199 miliónmi zhliadnutí.

#2 A$AP Rocky 

Svet obľubuje rapperov a dokazuje to aj druhé miesto. A$AP Rockyho si denne pozrelo 3,6 milióna ľudí, za celý rok ich získal viac než 460 miliónov. Jeho kanál zaznamenal nárast sledovateľov až o takmer tri milióny a najpopulárnejšia pieseň Praise the Lord sa môže pochváliť 134 miliónmi zhliadnutí.

#3 Alan Walker

Mladý, len 21-ročný DJ získava v Rewinde tretie miesto. Môže sa vám spájať s pesničkou Faded, ktorá je bezpodmienečne jeho zatiaľ najúspešnejšou a má 2 miliardy videní. Skúsite si tipnúť, koľko obyvateľstva prilákal na svoje videá za rok 2018? 2,7 miliardy.

#4 Anitta

V rebríčku nezaostávajú ani ženy a na štvrtom mieste sa ocitla speváčka, tanečníčka a herečka brazílskeho pôvodu Anitta. Za tento rok si odniesla 1,9 miliardy videní a viac ako 10 miliónov nových odoberateľov. Najpopulárnejšia sa stala skladba Downtown.

#5 Anne-Marie

Ďalšiu priečku preberá 27-ročná Britka Anne-Marie s rovnako 1,9 miliardami zhliadnutí. Prilepšila si o viac ako 4 milióny sledovateľov. Debutová a celosvetovo najhranejšia sa stala skladba FRIENDS, ktorú vytvorila v spolupráci s Marshmello, dosiahla 400 miliónov zhliadnutí.

Prečítajte si tiež:
Neprestáva prekvapovať! Známa americká speváčka vystúpila inkognito v metre a šokovala okoloidúcich

#6 Ariana Grande

Do užšieho výberu sa nie veľmi prekvapujúco zmestila americká speváčka, herečka a modelka Ariana Grande. V Spojených štátoch je 22.najsledovanejšou umelkyňou s celkovo 3,2 miliardami zhliadnutí a 28 milióna nových odoberateľov. Jej najhranejšia skladba je No tears left to cry.

V zozname sa objavilo viacero zvučných mien, nechýbala ani Bebe Rexha, Bruno Mars, či Camila Cabello. Celý rebríček je možné si pozrieť tu.

Nebol by to pravý Rewind bez youtuberov. Toto čoraz atraktívnejšie hobby sa transformuje na dobre platenú prácu, preto nečudo, že sa mu toľkí venujú. Komu sa však tento rok darilo najviac?

#1 10Ocupados

Prvé miesto si uchmatol zábavný portugalský kanál 10Ocupados, ktorý za päť rokov, odkedy bol založený, dosiahol viac než 3 milióny odberateľov. Pozrite si aj vy ich nasledovanejšie video.

#2 Afros e Afins por Nátaly Neri

Milé černošské dievča, na ktoré by ste to ani nepovedali, si od roku 2015 získalo srdce pol milióna ľudí. Na jej YouTube kanály si máte možnosť pozrieť všelijaké ženám venované videá, či už o make-upe, alebo feminizme.

#3 Alisha Marie

Svätú trojku uzatvára fashion a beauty guru Alisha Marie, ktorá je v brandži už 10 rokov a za ten čas sa jej nahromadilo takmer 8 miliónov odberateľov. Jej najpopulárnejšie video Funny pranks má 37 miliónov pozretí.

Zdroj: rewind.youtube

Prečítajte si tiež:
DESIVÉ VIDEO: Z toho, čo sa deje v tomto dome budeš šalieť
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií