fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi na trhovisku v Melitopoli zinscenovali teroristický útok a zabili troch vlastných vojakov

Ako uviedol legitímny starosta Melitopoľa Ivan Fedorov, k výbuchu došlo v predvečer plánovaného pseudoreferenda.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.9.2022 (Webnoviny.sk) – Ruské okupačné sily zinscenovali vo štvrtok na trhu v juhoukrajinskom Melitopoli teroristický útok, aby z toho v predvečer plánovaného pseudoreferenda mohli obviniť ukrajinské úrady. Na Telegrame to uviedol legitímny starosta Melitopoľa Ivan Fedorov, ktorý sa z bezpečnostných dôvodov nenachádza v meste.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Na centrálnom trhovisku v Melitopoli, kde je vždy veľa ľudí, Rusi vykonali výbuch a zlikvidovali troch vojakov. Zisťujeme informácie o civilistoch,“ poznamenal Fedorov.

Dodal, že okupanti sa pred konaním pseudoreferenda týmto snažia „očistiť svojich“. Zdôraznil však, že Ukrajina skôr či neskôr oslobodí všetky okupované územia.

Viac k témam: Referendum, rusko-ukrajinský konflikt, Teroristický útok
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusi na trhovisku v Melitopoli zinscenovali teroristický útok a zabili troch vlastných vojakov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií