fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi v noci bombardovali mestá Kramatorsk a Slavjansk. Zničili jeden závod, dve firmy a niekoľko domov

V Kramatorsku raketa zasiahla potravinársku firmu a zranila jedného človeka.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.9.2022 (Webnoviny.sk) – Ruská armáda v noci na sobotu podnikla raketové útoky na mestá Kramatorsk a Slavjansk na východe Ukrajiny. Gubernátor Doneckej oblasti Pavlo Kyrylenko na komunikačnej platforme Telegram napísal: „V Kramatorsku raketa zasiahla potravinársku firmu a zranila jedného človeka. Ďalšia zasiahla závod ľahkého priemyslu. Vypukol tam požiar.” Informuje o tom web The Guardian.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ruské sily zasiahli aj dve firmy v Slavjansku a poškodili niekoľko domov, uviedol Kyrylenko. Starosta mesta Slavjansk Vadym Ljach potvrdil, že mesto bolo terčom útoku a na Facebooku uviedol: „Mesto bolo opäť bombardované. Na predmestiach boli hlučné explózie.”

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusi v noci bombardovali mestá Kramatorsk a Slavjansk. Zničili jeden závod, dve firmy a niekoľko domov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií