Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ruské sily uniesli na Ukrajine 40 dedinčanov, čoraz viac sa uchyľujú k otvorenému nátlaku

Rusi sa v ostatných dňoch čoraz viac uchyľujú k podobným praktikám.

16.11.2022 (Webnoviny.sk) – Ruskí okupanti násilne odviezli na neznáme miesto 40 obyvateľov obce Markivka v Luhanskej oblasti na východe Ukrajiny. Referuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Na východe sa Rusi uchyľujú k otvorenému nátlaku. V obci Markivka okupanti, ktorí vykonali filtračné opatrenia, posadili 40 miestnych obyvateľov do autobusu a násilne ich odviezli neznámym smerom,“ uviedlo Centrum ukrajinského národného odporu.

Rusi sa v ostatných dňoch čoraz viac uchyľujú k podobným praktikám. V obci Pisky v Luhanskej oblasti uniesli a odviezli na neznáme miesto 30 osôb a z detského domova v Chersone odviezli do Simferopoľa na Kryme dovedna 46 chovancov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Únos
Zdroj: Webnoviny.sk – Ruské sily uniesli na Ukrajine 40 dedinčanov, čoraz viac sa uchyľujú k otvorenému nátlaku © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií