Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sexsymbol Orlando Bloom v ďalšej sérii Pirátov Karibiku!

Orlando Bloom po jednosériovom oddychu od Pirátov z Karibiku sa opäť vracia na scénu plnú dobrodružstva. Kto si myslel, že Will Turner sa už neobjaví po boku obávaného kapitána Jacka Sparrowa, bol našťastie pre ženské pokolenie na omyle. Tento anglický herec sa nakoniec dohodol s producentmi a zahrá si, možno už v poslednej sérii Pirátov z Karibiku.Fanúšikovia a najmä ženy sú nadšení z veľkého návratu. Orlando Bloom, si naposledy zahral v tretej sérii pirátov a to „Piráti z Karibiku 3: Na konci sveta.“ V štvrtej časti „ Piráti z Karibiku 4: V neznámych vodách,“ sme ho na televíznych obrazovkách nevideli. A Naopak, hercov opustí herečka Keira Knightley, ktorá si momentálne vychutnáva materskú dovolenku.

Orlando Bloom

Jack Sparrow ako šarmantný spoločník

Pre verejnosť ešte nie je známe, že čo bude stredobodom diania v piatej sérii. Ale vraví sa, že Jack Sparrow bude hľadať „trojzubec.“ No hovorí sa aj o magickom artefakte, či o Bermudskom trojuholníku. Určite sa môžeme tešiť na to, že to bude veľkolepé.

Film“ Pirates of the Caribbean 5: Dead Men Tell No Tales,“ chcú do amerických kín uviesť 7. júla 2017.

Sexsymbol Orlando Bloom

Zdroj: www.csfd.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií