Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sima v novom klipe Prázdne slová zaujala príbehom a skvelou hrivou

Naše spomienky so sebou vezme čas…

Speváčka Sima, ktorú mnoho z nás pozná najmä z úspešného projektu Podzemgang, dnes večer zverejnila skvelú skladbu s klipom, ktorú pomenovala Prázdne slová. Cez týždeň fanúšikov potešila teaserom a pripomínala, že už v nedeľu si klip budú môcť pozrieť celý. Sima opäť nesklamala a spoločne so svojím tímom nám o 20:00 predstavili skladbu o nepodarenom vzťahu a stroskotanej láske, plnú nenávisti a smútku, ktorú dopĺňal skvelý klip. 

sima

Fanúšikovia vedia, že od Simy môžu očakávať len kvalitné veci, a to, že boli naozaj spokojní a milo prekvapení dosvedčujú aj pozitívne reakcie pod samotným videom. Prázdne slová boli v poradí už piaty Simin videoklip a okrem nej sa na ňom podieľal jej mnohočlenný tím. O text sa postarala samotná Sima, o hudbu Tomáš Gajlík, obaja boli tiež výkonnými producentmi pri výrobe klipu. Hlavné postavy si zahrali Matej Zrebný, Silvia Lenoráková a Dominika.

Sima – Prázdne slová

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií