fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slováci hovoria o koronavíruse: Aj mladý a zdravý človek môže skončiť v nemocnici

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky zverejnilo ďalšie video s nakazenými Slovákmi. Hovoria o priebehu ochorenia či príznakoch.

Máte tip? napíšte nám mailom
Alexandra si myslela, že keďže je mladá a zdravá, nemala by problém, keby sa nakazila koronavírusom. Žiaľ, stalo sa a bolesti, nepretržité zvracanie a teploty boli také vysoké, že skončila v nemocnici.
Naopak, Peter a Jakub mali ľahký, bezproblémový priebeh ochorenia Covid-19 tak ako väčšina mladých ľudí. Napriek tomu hovoria, že tento vírus nepodceňujú, pretože nechcú nakaziť iných, ktorí to také ľahké mať nebudú.
Ochorenie Covid-19 má rôznorodé príznaky, prejavy a priebehy. Prípad od prípadu sa významne líšia. Najťažšie to majú starší ľudia alebo ľudia s pridruženými chorobami, ale ani mladý a zdravý človek nemá istý ľahký priebeh. To potvrdzuje príbeh Alexandry, ale aj množstva ľudí, ktorí majú dlhotrvajúce príznaky aj mesiace po tom, ako sa nakazili.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií