fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTO nečakali: Slovenská moderátorka oznámila tehotenstvo v priamom prenose

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovenská moderátorka Barbora Krajčírová oznámila svojim kolegom, že je tehotná uprostred živého vysielania. 

Obľúbená slovenská moderátorka poriadne zaskočila svojich kolegov z Rádia Jemné. Pre nič netušiacich moderátorov si pripravila krátky test o tom, ako dobre sa navzájom poznajú. Najskôr sa spýtala, kto trávi najviac času v posilňovni a neskôr nasledovala otázka, kto vždy raňajkuje horkú čokoládu. Kolegovia Barbory Krajčírovej nechápali pointe jej otázok, no potom to prišlo. Posledná otázka, ktorú adresovala svojim kolegom z rádia ich odrovnala.

https://www.instagram.com/p/B71Ht5uJCiM/

Barbora Krajčírová oznámila, že je tehotná

Barbora Krajčírová (Rakovská) sa spýtala, kam sa s najväčšou pravdepodobnosťou chystá počas letných prázdnin. Svojim kolegom ponúkla aj dve možnosti. Buď na dovolenku do Grécka alebo na materskú dovolenku. V tom momente jej začali kolegovia blahoželať a tešiť sa z radostnej novinky v živote sympatickej blondínky.

„Milí kolegovia, chcela som vám takto povedať, že v lete sa asi neuvidíme,“ aj touto vetou moderátorka Barbora Krajčírová kolegom z Rádia Jemné a tým pádom aj poslucháčom oznámila novinku o svojom tehotenstve.

Dvojnásobná mama

K 9-ročnej Amii, ktorú má s bývalým manželom a spevákom Tomim Popovičom už čoskoro pribudne súrodenec.

Prečítajte si tiež:
Umelkyňa sa pokúsila znázorniť nádherný vzťah medzi dcérou a otcom. Keď zistíte, čo ju k tomu viedlo, budete šokovaní

https://www.instagram.com/p/B7RENbvJTzC/

„Napriek počiatočným nevoľnostiam a únave si toto obdobie užívam. Zatiaľ s manželom nevieme, či to bude chlapček alebo dievčatko, ale je nám to úplne jedno. Hlavne, nech je všetko v poriadku,“ žiari šťastím známa moderátorka.

https://www.instagram.com/p/B8gJ4LIpVuq/

Jej druhý manžel je komunálny politik Ľuboš a svoje áno mu povedala v septembri 2018. S radostnou novinkou sa pochválila aj na sociálnej sieti. Uviedla, že sa pôvodne chcela odfotiť s bocianom ale zistila, že doma žiadneho nemajú. Na zakrytie istých partií, ktoré už vidno, poslúžil napokon aj medveď.

Barbora Krajčírová je moderátorkou obľúbenej relácie RTVS Folklorika sa prihovára aj poslucháčom Rádia Jemné.

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií