fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Štátny podnik vojenských lesov daroval vianočné stromčeky deväťdesiatim centrám pre deti a rodiny

Štátny podnik Vojenské lesy a majetky SR pridal aj darčekové poukážky a balíčky diviny.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.12.2022 (Webnoviny.sk) – Živé vianočné stromčeky z vojenských lesov dostalo 90 centier pre deti a rodiny. Štátny podnik Vojenské lesy a majetky (VLM) SR pridal aj darčekové poukážky a balíčky diviny. Obdarované boli centrá, ktoré prejavili o stromčeky záujem. Stromy aj divina pochádzajú z lesov obhospodarovaných rezortom obrany prostredníctvom štátneho podniku Vojenské lesy a majetky SR. V tlačovej správe o tom informovalo Ministerstvo obrany SR.

Zamestnanci VLM SR, š. p. rozviezli 131 stromčekov tak, aby sa z nich deti mohli tešiť už od sviatku sv. Mikuláša. K stromčekom sme pribalili 90 balíčkov mäsa a 150 poukážok v hodnote 100 € na nákup potravín. Veríme, že aj prostredníctvom týchto maličkostí budú mať klienti centier krajšie Vianoce,“ povedal generálny riaditeľ vojenských lesov Ján Jurica.

Minister obrany Jaroslav Naď poďakoval tým, ktorí sa na dodržaní tradície podieľali a vyjadril sa, že to, čo je pre niekoho samozrejmé, môže byť pre iného veľkým darom. Solidarita a chuť pomáhať sú podľa neho nesmierne dôležité.

Viac k témam: balík pomoci, Centrum pre deti a rodiny, Lesy, Štátna podpora
Zdroj: Webnoviny.sk – Štátny podnik vojenských lesov daroval vianočné stromčeky deväťdesiatim centrám pre deti a rodiny © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Sulík by mal prijať podanú ruku OĽaNO, myslí si strana Za ľudí
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií