fbpx
Keď boli stredoškolákmi, sľúbili si, že ak do ich päťdesiatky nenájdu lásku, vezmú sa. Teraz tento sľub po dlhých rokoch naplnili

Keď boli stredoškolákmi, sľúbili si, že ak do ich päťdesiatky nenájdu lásku, vezmú sa. Teraz tento sľub po dlhých rokoch naplnili

Sľub, ktorý bol pred 37. rokmi považovaný za nevinný žartík, sa naplnil…

Kimberley Dean a Ron Palmer sa spoznali na strednej škole a spriatelili sa. Istý čas aj spolu chodili, no Ron ich vzťah rýchlo ukončil, pretože sa nechcel dlhodobo viazať a ublížiť tak svojej kamarátke. Keď sa ich cesty po strednej rozdelili, ostali v kontakte a z času na čas sa stretli a osobne si vyrozprávali novinky zo svojich životov. Kimberley za ten čas dvakrát otehotnela a Ron jej deti občas brával vonku na prechádzky. Okrem toho si pomáhali a podporovali sa vždy, keď bolo treba.

Zdroj: Today

Ich okolie vnímalo, že vzťah a city, ktoré medzi touto dvojicou sú, sú omnoho intenzívnejšie ako u bežných kamarátstiev. To ešte v roku 2016 pochopili i Kimberley a Ron a začali spolu opäť chodiť. Po pár mesiacoch randenia sa Ron odhodlal svoju niekdajšiu spolužiačku zo strednej požiadať o ruku. Tá súhlasila a svadba sa konala minulý týždeň.

Zdroj: Today

Aj keď ani jeden z nich nemal v čase svadby 50, Kimberley mala 51 a Ron 54, svoj sľub a lásku naplnili a to je to najpodstatnejšie.

Zdroj: Today

 

 

 

 

Zdroj: Today

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Večer sa pohádala s manželom, ráno ho našla mŕtveho: Nikdy nechoďte spať pohádaní, odkazuje vdova
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.