fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Keď boli stredoškolákmi, sľúbili si, že ak do ich päťdesiatky nenájdu lásku, vezmú sa. Teraz tento sľub po dlhých rokoch naplnili

Máte tip? napíšte nám mailom

Sľub, ktorý bol pred 37. rokmi považovaný za nevinný žartík, sa naplnil…

Kimberley Dean a Ron Palmer sa spoznali na strednej škole a spriatelili sa. Istý čas aj spolu chodili, no Ron ich vzťah rýchlo ukončil, pretože sa nechcel dlhodobo viazať a ublížiť tak svojej kamarátke. Keď sa ich cesty po strednej rozdelili, ostali v kontakte a z času na čas sa stretli a osobne si vyrozprávali novinky zo svojich životov. Kimberley za ten čas dvakrát otehotnela a Ron jej deti občas brával vonku na prechádzky. Okrem toho si pomáhali a podporovali sa vždy, keď bolo treba.

Zdroj: Today

Ich okolie vnímalo, že vzťah a city, ktoré medzi touto dvojicou sú, sú omnoho intenzívnejšie ako u bežných kamarátstiev. To ešte v roku 2016 pochopili i Kimberley a Ron a začali spolu opäť chodiť. Po pár mesiacoch randenia sa Ron odhodlal svoju niekdajšiu spolužiačku zo strednej požiadať o ruku. Tá súhlasila a svadba sa konala minulý týždeň.

Zdroj: Today

Aj keď ani jeden z nich nemal v čase svadby 50, Kimberley mala 51 a Ron 54, svoj sľub a lásku naplnili a to je to najpodstatnejšie.

Prečítajte si tiež:
Načo sú dobré kamery do auta? Môžu vás uchrániť pred súdom alebo väzením
Zdroj: Today

 

 

 

 

Zdroj: Today

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií