fbpx
Svadba na pláži sa nečakane zvrtla: Tesne po tom, ako ženích povedal áno, nastala dráma

Svadba na pláži sa nečakane zvrtla: Tesne po tom, ako ženích povedal áno, nastala dráma

Svadba na pláži je snom mnohých zamilovaných párov. O takomto obrade, pri ktorom si povedia áno pri mori sníval aj Zac Edwards a jeho snúbenica Cindy. Ich veľký deň sa ale v zlomku sekundy zmenil na drámu.

37-ročný Zac a jeho 32-ročná snúbenica Cindy sa rozhodli svoju lásku spečatiť svadbou a na svadobné fotenie si vybrali Orange Beach v americkej Alabame. Počas pózovania však počuli, ako neznáma žena začala kričať po tom, ako videla, že sa v oceáne niekto topí.

Mladomanžel, ktorý zhodou okolností pracuje ako pobrežný strážca, neváhal a rozhodol sa konať. “Už sme chceli odísť, keď sme začuli nejakú ženu. Jačala a ukazovala do vody. Videl som, že vo vode niekto kričí a je asi 50 metrov od pobrežia. Okamžite som si vyzliekol košeľu, schmatol som záchrannú dosku a bežal som do vody,” uviedol Zac pre Daily Mail.

Zdroj: Daily Mail

Osemnásťročného tínedžera unášal silný prúd, avšak Zacovi sa podarilo preplávať asi 130 metrov a mladíka zachrániť. Bolo to však podľa mužových slov náročné, pretože plával v nohaviciach, ktoré boli ťažké a ťahali ho dole. “Počul som, ako kričí, že nemôže dýchať. Doplával som však k nemu, oprel som ho o surf a snažil som sa mu udržať hlavu nad hladinou,” objasnil záchranca.

Obaja už boli vyčerpaní, keď sa pri nich zjavili záchranári. “Keď sa to stalo, boli zamestnaní nejakým iným zásahom. A ja som bol veľmi vďačný zato, že dorazili i k nám a za pomoci skútra nás dotiahli na breh,” povedal Zac.

Zdroj: Daily Mail

“V ten deň viala nad plážou červená vlajka. Za takých podmienok nedovolím mojím deťom, aby boli vo vode čo i len po kolená. Nerozumiem tomu, prečo to ľudia tak podceňujú,” uzavrel mladoženáč.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dôchodca sa rozhodol pre kérku! To, čo si nechal vytetovať na hruď ťa nenechá chladným

 

 

 

Foto: http://www.dailymail.co.uk/news/article-6039013/Groom-interrupts-Alabama-beach-wedding-save-drowning-swimmer.html

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-6039013/Groom-interrupts-Alabama-beach-wedding-save-drowning-swimmer.html

Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.