fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svadba na pláži sa nečakane zvrtla: Tesne po tom, ako ženích povedal áno, nastala dráma

Máte tip? napíšte nám mailom

Svadba na pláži je snom mnohých zamilovaných párov. O takomto obrade, pri ktorom si povedia áno pri mori sníval aj Zac Edwards a jeho snúbenica Cindy. Ich veľký deň sa ale v zlomku sekundy zmenil na drámu.

37-ročný Zac a jeho 32-ročná snúbenica Cindy sa rozhodli svoju lásku spečatiť svadbou a na svadobné fotenie si vybrali Orange Beach v americkej Alabame. Počas pózovania však počuli, ako neznáma žena začala kričať po tom, ako videla, že sa v oceáne niekto topí.

Mladomanžel, ktorý zhodou okolností pracuje ako pobrežný strážca, neváhal a rozhodol sa konať. “Už sme chceli odísť, keď sme začuli nejakú ženu. Jačala a ukazovala do vody. Videl som, že vo vode niekto kričí a je asi 50 metrov od pobrežia. Okamžite som si vyzliekol košeľu, schmatol som záchrannú dosku a bežal som do vody,” uviedol Zac pre Daily Mail.

Zdroj: Daily Mail

Osemnásťročného tínedžera unášal silný prúd, avšak Zacovi sa podarilo preplávať asi 130 metrov a mladíka zachrániť. Bolo to však podľa mužových slov náročné, pretože plával v nohaviciach, ktoré boli ťažké a ťahali ho dole. “Počul som, ako kričí, že nemôže dýchať. Doplával som však k nemu, oprel som ho o surf a snažil som sa mu udržať hlavu nad hladinou,” objasnil záchranca.

Prečítajte si tiež:
Prijímacie pohovory na stredné školy tento rok nebudú

Obaja už boli vyčerpaní, keď sa pri nich zjavili záchranári. “Keď sa to stalo, boli zamestnaní nejakým iným zásahom. A ja som bol veľmi vďačný zato, že dorazili i k nám a za pomoci skútra nás dotiahli na breh,” povedal Zac.

Zdroj: Daily Mail

“V ten deň viala nad plážou červená vlajka. Za takých podmienok nedovolím mojím deťom, aby boli vo vode čo i len po kolená. Nerozumiem tomu, prečo to ľudia tak podceňujú,” uzavrel mladoženáč.

 

 

 

Foto: http://www.dailymail.co.uk/news/article-6039013/Groom-interrupts-Alabama-beach-wedding-save-drowning-swimmer.html

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-6039013/Groom-interrupts-Alabama-beach-wedding-save-drowning-swimmer.html

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií