fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú módne zimné nevyhnutnosti, ktoré musíš mať!

Máte tip? napíšte nám mailom

Zima sa čím ďalej tým viac hlásil  k slovu a naše šatníky sa pomaly, ale isto začínajú prispôsobovať nízkym teplotám. So zimou sa zvyšuje počet vrstiev, ktoré si na seba obliekame a teplo uprednostňujeme pred perfektne zladeným outfitom. Toto sú zimné nevyhnutnosti, ktoré by ti nemali chýbať počas tejto zimy!

Obrovské pletené svetre

Obrovské pletené svetre milujeme už niekoľko sezón za sebou. Okrem toho, že sú mega teplé a zahrejú, schovajú aj nejaké to zimné kilečko, ktoré sa na nás nalepí, ani nevieme ako. Trendové pletené vzory a kvalitné materiály zaručia, že ti bude počas zimy teplo, aj keď bude vonku poriadne mrznúť.

Kabáty s kožušinkou

Kabáty sú v zime nevyhnutnosťou. Zahrejú, dobre vyzerajú a existuje milión rôznych strihov, takže akákoľvek postava si nájde ten svoj. Ak chceš, aby ti bolo ešte teplejšie, kúp si kabát s kožušinkou, ktorá ťa príjemne zahreje na krku. A teda to je veľmi dôležité!

Vlnené rukavice

Ale tým vlnené myslím naozaj vlnené. Hrubé veľké palčiaky, ktoré ohrejú. No a čo, že sú nepraktické. Hlavne že budeš v teple a nebudeš sa počas prechádzok zimným mestom triasť od zimy. Navyše ak sú k tomu aj zaujímavo farebné, tak máš dva v jednom! Ohrejú a oživia tvoj outfit!

Prečítajte si tiež:
Šperky v minulosti častejšie nosili muži ako ženy: Faktom je história!

Mega šál

Obrovské mega šály, ktoré si donekonečna obtáčaš okolo krku a stále nie a nie dôjsť na koniec, sú podľa mňa najlepší módny vynález! Sú teplé, sú štýlové, zakryjú ti okrem krku aj ústa, nos a uši.

Foto: Pixabay

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií