fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Malé tetovania sú IN: Inšpirujte sa týmito malými obrázkami

Malé tetovanie je nenápadné a v prípade núdze sa dá ľahko zamaskovať alebo odstrániť .

Máte tip? napíšte nám mailom

Tetovanie je láska. To jednoducho musíš milovať, aby si si to na svoje telo dal. Kto nejaké na sebe má, ten o tom vie svoje. Túžiš však aj ty po nejakom? Tento článok je práve pre teba!

Umelci na malé tetovanie

Existujú umelci, ktorí sa špecializujú na tento typ tetovania a dokážu vytvoriť krásne umelecké diela vo veľmi stiesnených priestoroch. Malé tetovania sú zvyčajne celkom zmysluplné a v mnohých prípadoch majú oveľa hlbšiu emocionálnu a významnú hodnotu ako niektoré z väčších diel, pretože ich môžete skryť pred zvedavými očami a umožniť ich vidieť ľuďom, ktorí sa dostanú k vám naozaj blízko. Výsledkom je, že sa stanú intímnejšími a osobnejšími. Ak uvažujete o novom tetovaní, v tejto malej galérii vám ukážeme niekoľko príkladov, ktoré by mohli slúžiť ako inšpirácia pri výbere štýlu, s ktorým sa stotožňujete, a poskytnú vám nápady pre malé tetovania a ich význam .

Kde nabrať inšpiráciu

Ak teda aj ty patríš medzi ľudí, ktorých to ťahá k permanentným obrázkom na svojom tele, my ťa inšpirujeme. Nechceš nič veľké, alebo sa veľkého tetovania bojíš, pretože máš pocit, že bolesť pri jeho vytváraní nevydržíš? V dnešnom článku ti ukážeme nejaké príklady malých, no stále krásnych tetovaní, ktoré ťa dostanú a možno už čoskoro budú súčasťou tvojho tela.

Prečítajte si tiež:
Hľadáte originálny darček? Toto sú tie najkrajšie HANDMADE výrobky, ktorými zaručene zabodujete!

Geometrické tvary

Obrázky sú najväčšou inšpiráciou pre každého vizuálneho umelca a význam každého z nich sa líši v závislosti od kultúry a času.

Niektorí umelci tetovania sú špecialisti na tvorbu majstrovských diel založených výlučne na geometrických tvaroch, a preto sa jednoduchosť môže ukázať ako vynikajúca voľba na vytvorenie jedinečného dizajnu. V závislosti od umiestnenia predstavujú tetovanie šípov ochranu, odhodlanie a nájdenie správnej cesty v živote.

Prečítajte si tiež: Tetovačka Daniela: Pán v pokročilom veku chcel odo mňa tetovanie srdiečka na intímne partie (ROZHOVOR)

malé totovanie malé totovanie malé totovanie

minimalist-simple-tattoos-ahmet-cambaz-9-59a3b86175846__880 malé totovanie malé totovanie malé totovanie Malé tetovanie minimalist-simple-tattoos-ahmet-cambaz-27-59a3b89724510__880 minimalist-simple-tattoos-ahmet-cambaz-31-59a3b8a2e1c64__880 Malé tetovanie Malé tetovanie Malé tetovanie minimalist-simple-tattoos-ahmet-cambaz-75-59a3b91eb9e8a__880 minimalist-simple-tattoos-ahmet-cambaz-79-59a3b92ac6cc2__880

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií