Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ste brunetka, blondínka alebo ryšavka? Ktoré farby vám tak pristanú?

Ste brunetka, blondínka alebo čiernovláska? Zodpovedajte si túto otázku, pretože na farbe vašich vlasov záleží!

Bez farieb by bol náš svet oveľa nudnejší a smutnejší. Farby nám pomáhajú lepšie prežiť naše emócie, dokážu v nás navodiť pocit radosti, bezpečia, ale aj strachu a depresie. Majú veľkú moc. Našou výhodou je, že o tom vieme. Nie každý dokáže ich silu cielene využiť. Ale aj to sa dá naučiť. Možno ste sa už niekedy čudovali, prečo žlté letné šaty pristanú vašej blonďavej kamarátke, ale vám nie. Dôvod je úplne jednoduchý – dôležitú rolu pri výbere oblečenia zohráva práve farba vlasov.

Prinášame vám stručný prehľad 12 farebných kombinácií, ktoré sa hodia k danej farbe vlasov.

Ktoré farby vám pristanú?

Blondínky

Pre blondínky je kľúčové vyhnúť sa jemným paletám farieb, pretože pokožka viacerých blondínok je svetlá. Naopak, blondínkam veľmi pristanú farby ako ružová, krvavo červená a silná modrá.

Farby pre blondínky

Brunetky

Keď príde rad na brunetky, tak pre ne sú najvhodnejšie svetlé a sýte odtiene. Pozor by si mali ale dať na pastelové farby hlavne pri výbere šperkov. Taktiež by mali mať na pamäti, že biela a šedá im pristanú oveľa viac ako béžová.

Farby pre brunetky

Ryšavky

Ryšavky zaujmú v spoločnosti poväčšine už len svojou krásnou hrivou. Pomôcť im však môžu aj kontrastné farby ako zelená a modrá. Ohrnúť nosom by však nemali ani nad červenou.

Farby pre ryšavky

Strieborné hrivy

Farba, ktorá je typická najmä pre ženy vo vyššom veku, sa dostáva čím-viac do módy už aj u mladých žien. Pri ženách so striebornými vlasmi je vhodné zvoliť svetlé farby, ktoré osvetľujú tvár. Zároveň sú vhodné aj metalické farby a samozrejme aj šedá.

168155-R3L8T8D-650-silvers1

Tak čo vy na to? Sedí nasledujúci výber farebných kombinácií k vášmu odtieňu vlasov?

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií