fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Turistov v Hriňovej napadol medveď, jeden je ťažko zranený

Na miesto boli vyslaní hasiči z Banskej Bystrice, Detvy a Zvolena, ktorí sa vydali hľadať zranených turistov v ťažko dostupnom teréne na dvoch štvorkolkách aj so zdravotníckou posádkou.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.5.2022 (Webnoviny.sk) – Dvoch turistov napadla dnes podvečer v katastri obce Hriňová v blízkosti hotela Poľana na turistickom chodníku medvedica. Ako informuje Prezídium Hasičského a záchranného zboru, na miesto boli vyslaní hasiči z Banskej Bystrice, Detvy a Zvolena, ktorí sa vydali hľadať zranených turistov v ťažko dostupnom teréne na dvoch štvorkolkách aj so zdravotníckou posádkou.

Jeden z napadnutých turistov utrpel ťažšie zranenia, druhý ľahšie. “Ťažšie zraneného turistu momentálne stabilizujú priamo na mieste a pripravujú ho na prevoz k sanitke. Tá ho odvezie do Hriňovej, odkiaľ bude transportovaný do nemocnice vrtuľníkovou záchrannou zdravotnou službou,” dodávajú hasiči.

Viac k témam: Medveď
Zdroj: Webnoviny.sk – Turistov v Hriňovej napadol medveď, jeden je ťažko zranený © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií