fbpx
Chystáte sa na dovolenku? Števo Martinovič vás varuje pred tým, aké typy ľudí stretnete na pláži

Chystáte sa na dovolenku? Števo Martinovič vás varuje pred tým, aké typy ľudí stretnete na pláži

Dovolenková sezóna je v plnom prúde a ak vás oddych pri mori ešte len čaká, pripravte sa – tieto typy ľudí stretnete na pláži…

Človek má na dovolenke možnosť stretnúť kdejakých turistov a dovolenkárov. Inak tomu nie je ani na plážach. Tam však môžeme vidieť určité typy ľudí a to bez ohľadu na to, v ktorej destinácii sa rozhodneme oddychovať. Svoje o tom vie aj slovenský herec a zabávač Števo Martinovič, ktorý si to zažil na vlastnej koži a rozhodol sa varovať všetkých pre tým, koho každého zaručene stretneme na pláži.

Ktorý typ je podľa vás najhorší a ktorým typom ste vy? Podeľte sa s nami v komentároch.

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=MsjKOeEg7w8&feature=youtu.be

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=MsjKOeEg7w8&feature=youtu.be

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Fotografia vytvorená pri - 35 ° C, ktorá demonštruje fyzikálne zákony! Fotka už získala viac ako 80 000 like!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.