fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Uhrík sa pridá k Ficovi na veľkom proteste, vláde chce ukázať, že ľudia nesúhlasia so zdražovaním

Fico na tlačovej konferencii oslovil celú opozíciu a vyzval ju, aby 19. septembra zorganizovali veľké protestné zhromaždenie v Bratislave.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.9.2022 (Webnoviny.sk) – Hnutie Republika sa pridáva k výzve predsedu strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Roberta Fica na veľký protest, ktorý sa uskutoční 19. septembra.

Prostredníctvom sociálnej siete i tlačovej správy o tom informoval predseda hnutia Milan Uhrík, ktorý tým chce ukázať vláde, že ľudia nesúhlasia so zdražovaním.

Pripájajú sa ako prví

„Všetci si uvedomujeme, že táto vláda musí skončiť. A že sa to dá dosiahnuť len spoločnou opozičnou prácou a spojením síl. Verejne sa teda ako prví pridávame k výzve,” povedal Uhrík, ktorý dodal, že sa skontaktuje s Ficom, aby naplánovali protest, ktorý bude mať zmysel.

Fico na tlačovej konferencii oslovil celú opozíciu a vyzval ju, aby 19. septembra zorganizovali veľké protestné zhromaždenie v Bratislave, a hovorili o tom, ako sa vláda nestará o ľudí.

Silová demokratická metóda

Dodal, že je ochotný komunikovať aj s nepolitickými štruktúrami. Mal by sa tým vytvoriť priestor na vyjadrenie názoru.

Tam, kde zlyhávajú ústavné mechanizmy, vrátane referenda, musia podľa predsedu Smeru nastúpiť protesty ako silová demokratická metóda.

Prečítajte si tiež:
Ako nadobudnúť istoty v neistom svete? Týchto 5 tipov od uznávaného mentora vám pomôže

Viac k témam: Protest, Zdražovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Uhrík sa pridá k Ficovi na veľkom proteste, vláde chce ukázať, že ľudia nesúhlasia so zdražovaním © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií