Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Dubnici nad Váhom našli telo utopeného muža, polícia sa snaží zistiť jeho totožnosť (foto)

Jeho totožnosť sa polícii dosiaľ nepodarilo zistiť a žiada o pomoc verejnosť.

11.7.2023 (SITA.sk) – Polícia pátra po identite utopeného muža. Ostatky neznámeho muža objavili 6. júla podvečer pri Kočkovskom kanáli v Dubnici nad Váhom. Pitva nepotvrdila cudzie zavinenie jeho smrti. Jeho totožnosť sa polícii dosiaľ nepodarilo zistiť a žiada o pomoc verejnosť. V tlačovej správe to uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Katarína Kuzmová.

Utopený muž mal 50 až 60 rokov, vysoký 177 centimetrov a váhu 77 kilogramov. Muž má hnedé oči, mal zanedbaný a polámaný chrup. Na sebe mal šedé tričko s krátkymi rukávmi, krátke nohavice tmavomodrej farby a obuté mal čierno-červené tenisky.

Akékoľvek informácie k totožnosti neznámeho mŕtveho muža môžu občania oznámiť na linku 158, prípadne formou správy na facebookovom profile Polícia SR – Trenčiansky kraj.

Viac k témam: Krimi, Pátranie, Utopenie, Utopený muž
Zdroj: SITA.sk – V Dubnici nad Váhom našli telo utopeného muža, polícia sa snaží zistiť jeho totožnosť (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií