Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V jednom z bytov v Rohožníku našli telo mŕtveho muža a ženu bodnými zraneniami

Bližšie informácie poskytnú, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní.

27.4.2024 (SITA.sk) – Policajti bratislavskej kriminálky preverujú okolnosti nálezu tela muža a zranenej ženy v byte na Školskom námestí v Rohožníku v okrese Malacky.

Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková. Bližšie informácie poskytnú, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní.

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR vyslalo na miesto ambulancie rýchlej zdravotnej a rýchlej lekárskej pomoci. Ako informujú záchranári na sociálnej sieti, z miesta boli hlásené bodné poranenia u viacerých osôb.

„Po príchode na miesto udalosti lekár musel konštatovať úmrtie u muža. Zranená žena a dvaja maloletí pacienti boli transportovaní do nemocnice,“ uviedli záchranári.

Viac k témam: Bodnutie, slovenská polícia, Zranenia
Zdroj: SITA.sk – V jednom z bytov v Rohožníku našli telo mŕtveho muža a ženu bodnými zraneniami © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií