fbpx
VIDEO: Starček mal natočiť žiadosť o ruku. To, čo sa mu podarilo nafilmovať, baví ľudí po celom svete

VIDEO: Starček mal natočiť žiadosť o ruku. To, čo sa mu podarilo nafilmovať, baví ľudí po celom svete

Starček a jeho video zo zásnub sa stalo hitom internetu.

Mnoho ľudí si žiadosť o ruku precízne plánuje a chce, aby bol tento životný okamih čo najkrajší. Okrem toho by si túto chvíľu radi zvečnili aj prostredníctvom fotografií či videí. Inak tomu nebolo ani v prípade zásnub páru v Novom Mexiku. Zaľúbenci počas turistiky stretli staršieho muža menom Jamie Hart. Dali sa s ním do reči a starček do muža podpichoval ohľadom žiadosti o ruku, pričom vôbec netušil, že to mladík skutočne plánuje.

Po výstupe na horu muž povedal Jamiemu o jeho pláne a požiadal ho, či by tento romantický moment zachytil na jeho mobil. Starček mu poprial veľa šťastia, vzal od neho mobil a začal točiť. Namiesto toho, aby natočil dvojicu však počas celej doby kameroval seba a vôbec si to neuvedomoval.

Zasnúbený pár, ktorý tak síce nemá video, ktoré by zachytávalo obrazom ich zásnuby však môže byť aspoň trocha rád, že sa podaril aspoň zvukový záznam i keď na obraze vidieť iba šťastnú tvár starčeka. Dvojica zverejnila toto video aj na internete, kde sa stalo virálnym a baví ľudí po celom svete.

 

 

 

 

Zdroj: https://www.unilad.co.uk/video/grandpa-tries-to-record-marriage-proposal-but-ends-up-filming-himself/

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=VNB5QLRnENY

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slovenský youtuber PIXEL TV natočil don't laugh challenge. Rozosmeje vás to, čo jeho nie?
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.