fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Starček mal natočiť žiadosť o ruku. To, čo sa mu podarilo nafilmovať, baví ľudí po celom svete

Máte tip? napíšte nám mailom

Starček a jeho video zo zásnub sa stalo hitom internetu.

Mnoho ľudí si žiadosť o ruku precízne plánuje a chce, aby bol tento životný okamih čo najkrajší. Okrem toho by si túto chvíľu radi zvečnili aj prostredníctvom fotografií či videí. Inak tomu nebolo ani v prípade zásnub páru v Novom Mexiku. Zaľúbenci počas turistiky stretli staršieho muža menom Jamie Hart. Dali sa s ním do reči a starček do muža podpichoval ohľadom žiadosti o ruku, pričom vôbec netušil, že to mladík skutočne plánuje.

Po výstupe na horu muž povedal Jamiemu o jeho pláne a požiadal ho, či by tento romantický moment zachytil na jeho mobil. Starček mu poprial veľa šťastia, vzal od neho mobil a začal točiť. Namiesto toho, aby natočil dvojicu však počas celej doby kameroval seba a vôbec si to neuvedomoval.

Zasnúbený pár, ktorý tak síce nemá video, ktoré by zachytávalo obrazom ich zásnuby však môže byť aspoň trocha rád, že sa podaril aspoň zvukový záznam i keď na obraze vidieť iba šťastnú tvár starčeka. Dvojica zverejnila toto video aj na internete, kde sa stalo virálnym a baví ľudí po celom svete.

Prečítajte si tiež:
Viete ako vyzerá židovský klavír?

 

 

 

 

Zdroj: https://www.unilad.co.uk/video/grandpa-tries-to-record-marriage-proposal-but-ends-up-filming-himself/

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=VNB5QLRnENY

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií