fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieme, čo prinesie rok Kohúta. Na toto by ste sa mali pripraviť!

Máte tip? napíšte nám mailom

V sobotu 28. januára 2017 oficiálne začal nový rok Kohúta, ktorý potrvá až do 15. februára 2018. Viete, na čo sa môžete tešiť? Teraz sa to dozviete!

Tento rok sa bude niesť v znamení usilovného, precízneho a zvedavého Kohúta. Jeho energiu podporí číslica jeden, ktorá je alfou a omegou, je počiatkom a vychádza z nuly. Toto všetko nám prinesie nový rok:

1. Tešiť sa môžete na viac šťastných dní

V novom roku sa môžete tešiť na viac šťastných a žiarivých okamihov. Okrem nich sa dostaví aj spravodlivosť, pretože Kohút nezabudne ani na dodržiavanie práv na svojom území. Okrem toho sa dostavia šťastie a hojnosť, ale to len v prípade, že si nebudete dávať nezmyselné predsavzatia, ktoré vás budú oberať o energiu.

2. Rada nad zlato znie – Upratajte si vo svojom živote

Rok Kohúta so sebou prinesie aj súperenie na vlastných územiach, pretože Kohút má rád spoľahlivosť a poriadok. Zabudnite na nepremyslené a unáhlená rozhodnutia, pretože tie môžu priniesť zmätok, konflikty a sklamanie.

rok-kohuta

3. Dbajte na správne investovanie

V tomto roku sa oplatí nehrabať iba pre seba, ale zamerať sa na dobré investície a to najmä čo sa týka vzťahov na všetkých medziľudských úrovniach.

Prečítajte si tiež:
Obal predáva! Nádherné parfumy, ktoré vás očaria neobyčajným flakónom

4. Vyriešte si konflikty

Čestný a charakterný Kohút nemá rád zastrašovanie, pokrytectvo a pretvárku, preto dbajte na vyriešenie konfliktov. Vaša snaha o mierové riešenie najrôznejších konfliktov bude po zásluhe aj odmenená.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Tento rok sa bude niesť v znamení usilovného, precízneho a zvedavého Kohúta. Jeho energiu podporí číslica jeden, ktorá je alfou a omegou, je počiatkom a vychádza z nuly. Toto všetko nám prinesie nový rok:

5. Dbajte na správne rozhodovanie

Kohút si veľmi dobre uvedomuje, ako je dobré byť sebestačný a veľa pre to dokáže urobiť. Aj my by sme si mali vziať príklad a mali by sme robiť chytré a správne rozhodnutia. Pozor, žiaduca bude aj sebakontrola.

6. Nečakajte žiadne prevratné zmeny

V tomto roku si neplánujte žiadne veľké a prevratné zmeny, pretože skôr sa vám podarí dotiahnuť už rozrobené veci do zdarného konca. Váš úspech pôjde ruka v ruke s presnosťou a bdelosťou, ale aj s rafinovanou prefíkanosťou.

rok-kohuta

7. Pozor si dajte na alkohol a iné slabosti

Vyvarovať by ste sa mali rôznym slabostiam a závislostiam, ako napríklad klamaniu, intrigám či sklonom k alkoholizmu. Ale to platí azda v každom roku a nielen v tomto…

Prečítajte si tiež:
Chlapček si rozbil čelo a stačilo len málo a je z neho hit internetu

8. Všetko si overujte

V tomto novom roku je potrebné všetko si overovať a overovať! Sústreďte sa a zvažujte a do ničoho nechoďte po hlave. V opačnom prípade sa vám to môže vypomstiť a namiesto úsmevu budete mať skôr zlosť.

Zdroj: www.zeny.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií