Vieme, čo prinesie rok Kohúta. Na toto by ste sa mali pripraviť!

Vieme, čo prinesie rok Kohúta. Na toto by ste sa mali pripraviť!

V sobotu 28. januára 2017 oficiálne začal nový rok Kohúta, ktorý potrvá až do 15. februára 2018. Viete, na čo sa môžete tešiť? Teraz sa to dozviete!

Tento rok sa bude niesť v znamení usilovného, precízneho a zvedavého Kohúta. Jeho energiu podporí číslica jeden, ktorá je alfou a omegou, je počiatkom a vychádza z nuly. Toto všetko nám prinesie nový rok:


1. Tešiť sa môžete na viac šťastných dní

V novom roku sa môžete tešiť na viac šťastných a žiarivých okamihov. Okrem nich sa dostaví aj spravodlivosť, pretože Kohút nezabudne ani na dodržiavanie práv na svojom území. Okrem toho sa dostavia šťastie a hojnosť, ale to len v prípade, že si nebudete dávať nezmyselné predsavzatia, ktoré vás budú oberať o energiu.

2. Rada nad zlato znie – Upratajte si vo svojom živote

Rok Kohúta so sebou prinesie aj súperenie na vlastných územiach, pretože Kohút má rád spoľahlivosť a poriadok. Zabudnite na nepremyslené a unáhlená rozhodnutia, pretože tie môžu priniesť zmätok, konflikty a sklamanie.

rok-kohuta

3. Dbajte na správne investovanie

V tomto roku sa oplatí nehrabať iba pre seba, ale zamerať sa na dobré investície a to najmä čo sa týka vzťahov na všetkých medziľudských úrovniach.

4. Vyriešte si konflikty

Čestný a charakterný Kohút nemá rád zastrašovanie, pokrytectvo a pretvárku, preto dbajte na vyriešenie konfliktov. Vaša snaha o mierové riešenie najrôznejších konfliktov bude po zásluhe aj odmenená.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*