Vojakovi meškalo let a nestihol tak byť na pôrodnej sále pri svojej žene. Narodenie dcérky sledoval prostredníctvom videohovoru

Vojakovi meškalo let a nestihol tak byť na pôrodnej sále pri svojej žene. Narodenie dcérky sledoval prostredníctvom videohovoru

Moderné technológie pomohli vojakovi byť pri narodení dcérky aspoň virtuálne.

Vojak Brooks Lindsey bol na výcviku na vojenskej základni Fort Bliss kvôli príprave na misiu v Kuvajte, keď náhle dostal správu o tom, že jeho tehotná manželka musí akútne rodiť. Haley totiž diagnostikovali preeklampsiu, takže lekári ju museli odrodiť čo najskôr.


Brooks neváhal a vydal sa na letisko, aby stihol prvý let domov a mohol tak byť pri narodení svojho dieťaťa. Osud to ale zariadil tak, že jeho let mal meškanie a tak bezradný vojak ostal sklamaný na letisku. Jeho matka, ktorá bola pri neveste v pôrodnici, sa rozhodla, že sa so synom skontaktuje prostredníctvom videohovoru a tak bude môcť byť pri pôrode aspoň virtuálne.

Ostatní cestujúci, ktorí taktiež čakali na meškajúci let, sa o vojakovej situácii dozvedeli a tak sledovali ako sa tvári pri pozeraní do svojho smartfónu. Keď začuli z mobilu detský plač, začali šťastne jasať spolu s novopečeným oteckom.

Jedna z cestujúcich, Tracy Dover, zachytila  emotívne momenty vojakovho čakania a rozhodla sa ich zavesiť na Facebooku, odkiaľ ho ľudia neprestávajú zdieľať.

 

 

Zdroj: Good News Network, YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Aj zvieratá vedia cítiť a preukázať emócie ako deti. Neveríš?
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*