Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Voliči Harabina a Danka dajú podľa prieskumov v druhom kole hlas Pellegrinimu, vyhlásil minister práce Tomáš

Na rozdiel od Ivana Korčoka, ktorý je podľa Tomáša liberálny kandidát, je Pellegrini sociálny demokrat.

17.3.2024 (SITA.sk) – Prieskumy hovoria, že voliči Štefana Harabina aj Andreja Danka budú v druhom kole prezidentských volieb voliť predsedu parlamentu Petra Pellegriniho.

Sociálny demokrat

V diskusnej relácii V politike spravodajskej televízie TA3 to povedal minister práce, sociálnych vecí a rodiny Erik Tomáš (Hlas-SD). Na rozdiel od Ivana Korčoka, ktorý je podľa Tomáša liberálny kandidát, je Pellegrini sociálny demokrat.

Je sociálny demokrat a od prvej do poslednej chvíle to dokazuje,“ povedal Tomáš. Na druhej strane je podľa Tomáša Korčok liberál a hrdo sa k tomu aj hlási

Konzervatívec

Šéfka poslaneckého klubu KDH Martina Holečková na druhú stanu pripomenula, že podľa kandidáta Štefana Harabina je Pellegrini liberálny kandidát a svojim voličom ho neodporučil voliť ani v druhom kole.

Hovorí to aj pán Danko, ktorý je dokonca koaličným partnerom pána Pellegriniho, že je to liberálny kandidát, ktorý jednoducho zradí,“ zdôraznila Holečková. Na druhej strane Korčok podľa nej KDH garantoval, že sa cíti ako konzervatívec. „Žije dlhodobo v manželstve a podobné veci,“ dodala Holečková.

Viac k témam: Kandidát na prezidenta Andrej Danko (Prezidentské voľby 2024), Kandidát na prezidenta Ivan Korčok (Prezidentské voľby 2024), Kandidát na prezidenta Peter Pellegrini (Prezidentské voľby 2024), Kandidát na prezidenta Štefan Harabin (Prezidentské voľby 2024), Minister práce sociálnych vecí a rodiny SR, Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – Voliči Harabina a Danka dajú podľa prieskumov v druhom kole hlas Pellegrinimu, vyhlásil minister práce Tomáš © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií