fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vtipne opísala ideál ženskej krásy. Niektorí to však nepobrali a reagovali tvrdými komentami…

Máte tip? napíšte nám mailom

Spoveď ženy, ktorá opísala ideál ženskej krásy.

Ideál ženskej krásy 21. storočia:

#postava – štíhla, alebo vyšportovaná, silikóny, na zadku nezáleží (hlavne, že má na instagrame fotky na steperi a po celej posilke)

#tvár – vytetované, alebo dokreslené obočie, 185D mihalnice, nos sa moc nerieši, papuľka napustená všetkým, čo sa dá (samozrejme NATURAL) a nesmie chýbať výrazný make-up a biele rovné zúbky

#vlasy – dlhé, rovné, väčšinou tmavé, ale pokiaľ si pridá na instagram každý deň aspoň tri selfie fotky, tak môžu byť aj blond

#tetovanie – veľmi dôležité! Tvár u žien radšej vynecháme. Pokračujeme krkom, keď tak niečo malé zozadu. Hruď, kľúčne kosti nemusia byť, no poteší. Hlavné sú ruky, lopatky a nohy! Ružičky, lapače snov, muerty, dátumy a podobné hovadiny sú top! No úplný základ je tzv. rukáv?

#ostatné – samozrejme treba pravidelne navštevovať solárium, nákupné centrá, vychytené kaviarničky, reštaurácie a nočné bary v centre mesta. POZOR!!! Nikdy nezabudnúť pridať fotku na instagram, lebo ten pravý Vás stále sleduje!
Tak..to by malo byť asi všetko, snáď som na nič nezabudla..alebo? Ešte ma napadla jedna vec. Rozum? Hmm..kdeže ten nie je podstatný..

Prečítajte si tiež:
Top 15 memečiek o horiacich vlakoch, ktoré ťa doslova zahrejú pri srdci

Keď toto všetko splníte, budete neodolateľná! No hlavne nie sama sebou..ale to nevadí, dnes už nikto nie je sám sebou a v móde sú lacné napodobeniny alebo drahé fejky.

Ak som na niečo zabudla, prosím, doplňte ma.

Tento príspevok sme objavili na FB stránke Priznania žien, a pod ním sa strhli búrlivé debaty. Tie najlepšie a najviac lajkované komentáre nájdete nižšie.

komnet1

koment2

Ostatné komentáre…

priznanie 7

priznanie 6

priznanie 5

priznanie 4

priznanie 3

priznanie 1

priznaie2

Originálny príspevok nájdete tu: Ideál ženskej krásy

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií