Ktorá z postavičiek je podľa teba najhlúpejšia? Nech je tvoj výber akýkoľvek, veľa to o tebe prezradí veľa

Ktorá z postavičiek je podľa teba najhlúpejšia? Nech je tvoj výber akýkoľvek, veľa to o tebe prezradí veľa

Jednoduchý výber postavičky o tebe dokáže prezradiť viac než dosť…

test

 

Postavička číslo 1

Pokiaľ si si zvolil práve postavu muža s číslom jedna. Vypovedá to o tebe, že sa často a ľahko vzdávaš. Prepadáš totiž myšlienkam, že situáciu tak, či tak nedokážeš ovplyvniť. Prijímaš osud taký, aký príde. Ak sa dá, hádkam sa vyhýbaš, pretože si skôr tichý, pokojný a mierumilovný človek. Hádky spôsobujú, že si smutný. Okrem tohto všetkého si veľmi milá, úprimná a srdečná osoba.


 

Postavička číslo 2

Občas sa rozhoduješ zbrklo, nedopraješ si dostatok času na premýšľanie a analyzovanie situácie. To vedie k tomu, že robíš chyby, ktorým by si sa inak mohol ľahko vyhnúť. Takmer všetci si o tebe preto myslí, že si tvrdohlavá osoba a to nie je vždy najlepšia vlastnosť…

 

Postavička číslo 3

Si impulzívna osoba, ktorá ale veci dotiahne vždy do úplného konca. Nikdy sa nevzdávaš a ak vieš, že máš pravdu, bojuješ až do posledného dychu. Máš predpoklad byť dobrým biznismenom a to predovšetkým ak k tvojim záľubám patrí vytváranie čo najlepších stratégií a plánovanie. V týchto oblastiach totiž môžeš zožať veľký úspech.

 

Postavička číslo 4

Si rebel a občas si pripravený bojovať aj sám proti sebe, len aby si iným, ale i sebe, niečo dokázal. To je ale príčinou toho, že nie vždy je tvoje zmýšľanie práve najracionálnejšie. Si však rodený revolucionár.

 

 

Zdroj: Elite Readers

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Odmietala chalana, ktorý vyzeral príliš obyčajne. Neskôr sa stalo niečo, čo zlatokopku poriadne vytočilo
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*