fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Walt Disney a hraný Aladin? Prečo nie

Máte tip? napíšte nám mailom

A je to tu. Disney zverejnilo prvý teaser trailer hraného filmu o Aladinovi.

V poslednom období sa úspešné štúdio pustilo do viacerých hraných adaptácii. Úspech Alenky v ríši divov a predovšetkým muzikálu Kráska a zviera (tržby presiahli miliardu dolárov) napovedá, že nemá zmysel meniť stratégiu. Aladin preto azda prebehne v podobnom duchu.

V hlavných úlohách princezny Jasmíny a Aladina sa predstavia Naomi Scott a Mena Massoud. Džina zase stvárni populárny Will Smith. 

Produkcia už skôr potvrdila, že neplánuje obyčajnú prerábku animáku z roku 1992, v ktorom legendárny a dnes už zosnulý Robin Williams predaboval značnú časť postáv. Naopak – inšpirovali sa viac pôvodným príbehom z knihy Rozprávky z tisíc a jednej noci.

Populárny príbeh o chudobnom chlapcovi, ktorého jediným majetkom a priateľom je jeho opička Abu, režíruje Guy Ritchie. A ten ma veru dostatok skúsenosti s veľkými americkými projektami, aby z očakávaného filmu nevznikol obyčajný hollywoodsky brak.

Len pripomeňme, že anglický režisér má za sebou snímky ako Kráľ Artuš: Legenda o meči, Sherlock Holmes či RocknRolla. Produkcia zároveň sľubuje, že Aladin bude skutočne energickým muzikálom.

Prečítajte si tiež:
Dôvody, prečo ľudia radi močia v sprche

Celosvetová premiéra prebehne 24. mája 2019.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií