fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dôvody, prečo ľudia radi močia v sprche

Máte tip? napíšte nám mailom

Pre niektorých to je nechutné, pre iných je to super pocit. Ide o močenie v sprche. Dnes ti prinášame 3 dôvody, prečo ľudia zvyknú v sprche močiť.

Je to zábavné a hygienickejšie

Pocit, ktorý dosiahnete pri močení v sprche, je oslobodzujúci, ba dokonca zábavný. Z hľadiska hygieny ide o dôležitú skutočnosť. Ak sa v sprche vymočíš, všetky baktérie zo seba rovno zmyješ. Ak ideš iba klasicky na WC, tak si so sebou môžeš zobrať mobil, na ktorý sa baktérie lepia jedna radosť. V sprche sa ti to nemôže stať.

Šetrí to peniaze

Anglickí študenti z University of East Anglia tvrdia, že v dlhodobom merítku môžeš ušetriť dostatočné peniaze. Ak by si pri rannej sprche vykonal malú potrebu, ušetril by si pár centov. Pri bývaní viacerých ľudí pokope sa táto ušetrená suma môže ročne vyšplhať až na 18-tisíc libier.

Šetrí to pitnú vodu

Takýmto spôsobom je možné ušetriť aj veľké množstvo pitnej vody. Klasické toalety pri splachovaní míňajú extrémne množstvo pitnej vody. Ročne by sa mohlo ušetriť veľké množstvo pitnej vody, ktorá len zbytočne odtečie dole záchodom.

Prečítajte si tiež:
Ilegálne homosexuálne vzťahy: V TÝCHTO krajinách sú odsúdené až na popravu!

Ako si na tom ty? Močíš v sprche?

Pichanie v sprche len 4 minúty? Prečo?

Zdroj: www.mirror.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií