fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z vraždy 45-ročnej ženy obvinili mladého recidivistu, len pred pár mesiacmi bol prepustený na slobodu

Konanie obvineného muža malo podľa polície sexuálny motív.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.11.2022 (Webnoviny.sk) – Trenčiansky krajský policajný vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy a zločinu sexuálneho násilia 28-ročného muža. Podľa trenčianskej krajskej policajnej hovorkyne Kataríny Kuzmovej obvinený muž úmyselne usmrtil v rodinnom dome v obci Plevník-Drienové (okres Považská Bystrica) 45-ročnú ženu.

Doplnila, že konanie obvineného muža malo sexuálny motív. „Muž mal najskôr poškodenú škrtiť a následne sa na nej dopustiť aj sexuálneho násilia. V tomto konaní mal pokračovať napriek tomu, že sa poškodená bránila, kričala, kopala a snažila sa ho odtlačiť od seba. Konaním páchateľa boli žene spôsobené zranenia s následkom smrti,” uviedla Kuzmová.

Obvinený bol umiestnený v cele policajného zaistenia a vyšetrovateľ spracuje podnet na jeho väzobné trestné stíhanie. „Obvinenému, ktorý bol len pred pár mesiacmi prepustený z výkonu trestu odňatia slobody, tentoraz v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov,” dodala Kuzmová.

Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Z vraždy 45-ročnej ženy obvinili mladého recidivistu, len pred pár mesiacmi bol prepustený na slobodu © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Značka Corgoň oslavuje hokejové emócie, pre fanúšikov HK Nitra si pripravila špeciálnu hokejovú plechovku
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií