fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Záchranári v Bratislave už nájdeného 31-ročnému muža oživiť nedokázali

Na miesto boli vyslaní policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.1.2023 (Webnoviny.sk) – Polícia v Bratislave prijala v sobotu približne o 02.20 hod na linke 158 oznámenie, podľa ktorého sa mal v Starom Meste v Bratislave nachádzať 31-ročný muž, ktorého sa aj napriek snahe privolanej rýchlej zdravotnej pomoci nepodarilo zachrániť. Informuje o tom na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia.

Na miesto boli vyslaní policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I, ktorí oznámenie potvrdili a v súčasnosti sa vykonávajú všetky potrebné úkony s cieľom objasnenia danej udalosti. „Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,” dodala v statuse polícia.

Zdroj: Webnoviny.sk – Záchranári v Bratislave už nájdeného 31-ročnému muža oživiť nedokázali © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií