fbpx
Žena pomaly prichádza o zrak. Jej milujúci manžel absolvoval kurzy líčenia, aby jej mohol robiť make-up

Žena pomaly prichádza o zrak. Jej milujúci manžel absolvoval kurzy líčenia, aby jej mohol robiť make-up

Keď muž absolvuje kurzy líčenia len kvôli tomu, aby potešil svoju manželku, nemožno pochybovať o jeho láske…

Mona a Des Manahanovci pochádzajú z Írska a manželmi sú už neuveriteľných 56 rokov. Aj po takomto dlhom čase však medzi nimi panuje láska a romantika presne tak, ako kedysi, keď spolu iba začínali. Keďže obaja už majú svoj vek, nečudo, že sa začínajú objavovať aj zdravotné komplikácie. Mona práve kvôli jej veku pomaly prichádza o zrak. Jej stav sa dostal až do fázy, kedy sa sama nedokázala ani nalíčiť a tak musela vyhľadať kozmetičku Rosie O’Driscoll. Počas toho, ako Monu líčila, bol Des pri tom a mladú vizážistku si doberal.

“Začal som si ju doberať so slovami: “Pozrite, spravili ste to zle,” no v skutočnosti som iba žartoval. Na to mi ale podala kefky a štetce na tvár a povedala, aby som to urobil sám. A odvtedy som sa tomu začal venovať,” spomína si na svoje začiatky 83-ročný deduško.

Desovi sa líčenie zapáčilo natoľko, že začal líčiť svoju manželku pravidelne a dokonca sa prihlásil aj na vizážistické kurzy práve u spomínanej Rosie. “V priebehu kurzov získal potrebné zručnosti a navyše si užíval každú minútku,” spomína si na hodiny kozmetička.

Krásny príbeh manželov Manahanových sa dostal i do médií a dokonca upútal pozornosť aj slávneho make-up artistu Maria Dedivanoviča, ktorého klientkami sú medzi inými aj Christina Aguilera, Jennifer Lopez či Kim Kardashian. Mario si Monu a Desa pozval aj ja jeden zo svojich kurzov, ktoré sa konajú v Londýne. “Kontaktoval som svojho manažéra s tým, že chcem, aby Desa, Monu a Rosie zavolal na udalosť, ktorú som plánoval. Keď som ich potom videl pred sebou, moje srdce sa naplnilo,” ozrejmil Dedivanovič.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Snúbenci si povedali svoje ÁNO vo výške 122 metrov. Fotky z ich svadby budete pozerať so zatajeným dychom!
Zdroj: Instagram/makeupbymario

“Snažíme sa o seba starať tak, ako tridsiatnici, štyridsiatnici či päťdesiatnici. Stále sa navzájom milujeme tak, ako kedysi a to aj napriek tomu, že máme 83 a 82 rokov,” prezradil Des, ktorý dodal, že aj keď sa im momentálne dostáva množstvo pozornosti, najradšej sa starajú sami o seba.

 

 

Zdroj: https://www.goodnewsnetwork.org/as-wife-loses-eyesight-husband-learns-to-do-her-makeup-and-impresses-kardashian-fashionista/

Foto: https://www.instagram.com/p/BhTScHSAqN9/?utm_source=ig_embed

Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.