fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena pomaly prichádza o zrak. Jej milujúci manžel absolvoval kurzy líčenia, aby jej mohol robiť make-up

Máte tip? napíšte nám mailom

Keď muž absolvuje kurzy líčenia len kvôli tomu, aby potešil svoju manželku, nemožno pochybovať o jeho láske…

Mona a Des Manahanovci pochádzajú z Írska a manželmi sú už neuveriteľných 56 rokov. Aj po takomto dlhom čase však medzi nimi panuje láska a romantika presne tak, ako kedysi, keď spolu iba začínali. Keďže obaja už majú svoj vek, nečudo, že sa začínajú objavovať aj zdravotné komplikácie. Mona práve kvôli jej veku pomaly prichádza o zrak. Jej stav sa dostal až do fázy, kedy sa sama nedokázala ani nalíčiť a tak musela vyhľadať kozmetičku Rosie O’Driscoll. Počas toho, ako Monu líčila, bol Des pri tom a mladú vizážistku si doberal.

“Začal som si ju doberať so slovami: “Pozrite, spravili ste to zle,” no v skutočnosti som iba žartoval. Na to mi ale podala kefky a štetce na tvár a povedala, aby som to urobil sám. A odvtedy som sa tomu začal venovať,” spomína si na svoje začiatky 83-ročný deduško.

Desovi sa líčenie zapáčilo natoľko, že začal líčiť svoju manželku pravidelne a dokonca sa prihlásil aj na vizážistické kurzy práve u spomínanej Rosie. “V priebehu kurzov získal potrebné zručnosti a navyše si užíval každú minútku,” spomína si na hodiny kozmetička.

Krásny príbeh manželov Manahanových sa dostal i do médií a dokonca upútal pozornosť aj slávneho make-up artistu Maria Dedivanoviča, ktorého klientkami sú medzi inými aj Christina Aguilera, Jennifer Lopez či Kim Kardashian. Mario si Monu a Desa pozval aj ja jeden zo svojich kurzov, ktoré sa konajú v Londýne. “Kontaktoval som svojho manažéra s tým, že chcem, aby Desa, Monu a Rosie zavolal na udalosť, ktorú som plánoval. Keď som ich potom videl pred sebou, moje srdce sa naplnilo,” ozrejmil Dedivanovič.

Prečítajte si tiež:
Inovatívny bicykel. Spaľujte tuky a perte zároveň!
Zdroj: Instagram/makeupbymario

“Snažíme sa o seba starať tak, ako tridsiatnici, štyridsiatnici či päťdesiatnici. Stále sa navzájom milujeme tak, ako kedysi a to aj napriek tomu, že máme 83 a 82 rokov,” prezradil Des, ktorý dodal, že aj keď sa im momentálne dostáva množstvo pozornosti, najradšej sa starajú sami o seba.

 

 

Zdroj: https://www.goodnewsnetwork.org/as-wife-loses-eyesight-husband-learns-to-do-her-makeup-and-impresses-kardashian-fashionista/

Foto: https://www.instagram.com/p/BhTScHSAqN9/?utm_source=ig_embed

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií